Święta zbliżają się wielkimi krokami, startujemy więc z przyjmowaniem zamówień na świąteczne boxy‼️ 🎅 🤶❄️☃️
Zamówienia przyjmujemy oczywiście na fb, instagramie oraz:
👉 mailowo: biuro@catering-krakow.com.pl 📬
👉 telefonicznie: 669 227 059 📨
do 20 grudnia‼️ 🎄 🎂🍰🥧🧁
Odbiór zamówień będzie możliwy w środę 23 na ul. Krakowskiej, dowóz (20 zł) na terenie Krakowa 22, 23, 24 grudnia‼️ (powyżej 200 zł free) 🎁🍰🎂
 

Catering na Wigilie | catering wigilijny

W naszej ofercie na catering świąteczny posiadamy pozycje na Wigilię, w których znajdą Państwo przekąski, tradycyjne potrawy wigilijne oraz ciasta zwyczajowo goszczące na domowych stołach.

Kraków i okolice | Catering na wigilie 

Catering na święta to idealne rozwiązanie na firmowe spotkanie wigilijne. Catering świąteczny na śniadanie wielkanocne. Dzięki smacznym potrawom oraz pięknym dekoracjom pracownicy będą mogli poczuć miłą, domową atmosferę i wprowadzić się w świąteczny nastrój. Jedzenie na zamówienie to również doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mają czasu lub chęci na przedświąteczne gotowanie.

Catering Kraków przygotuje dla Was domowe oraz smakowite potrawy wigilijne. W naszej rozmaitej, świątecznej ofercie każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Oferujemy tradycyjne dania kuchni polskiej oraz ich bardziej nowoczesne wersje. Z nami zorganizujesz firmowe lub rodzinne spotkania pełne smaku i aromatu. Catering świąteczny to znakomita opcja na integracje zespołu.